O nas

Gasthaus to miejsce zmieniające się dla Was. W ciągu 30 lat ze stacji PTTK przekształciło się w miejsce o wysokim standardzie, w którym każdy może czuć się komfortowo i swobodnie.

Osoby chcące wypocząć mogą tu podziwiać piękne widoki i delektować się niemal wiejskim spokojem.

Pracodawcom gwarantujemy, że ich drogocenni pracownicy będą tu mieli idealne warunki aby się zregenerować między godzinami w pracy.

Dla tych, którzy preferują aktywne spędzanie czasu jest to idealna baza wypadowa. Piętnaście minut marszu i jest się już pod Górą Dębowiec, gdzie zimą można pojeździć na nartach, a latem mamy do dyspozycji park linowy, siłownię, wyciąg kanapowy i całoroczny tor saneczkowy i dalej dolną stację kolejki linowej na Górę Szyndzielnia, skąd można już rozpocząć wędrowanie, wypoczywanie i regenerację w Beskidach.

Są tu również idealne warunki dla miłośników rowerów, a szczególnie kolarstwa górskiego. 3 km drogami rowerowymi i jest się już w lesie, gdzie można poszaleć przy zjazdach np. z Koziej Górki gdzie w 2015 roku powstało 9404 m tras rowerowych o 4 poziomach trudności. Najłatwiejszą ścieżkę pokonują nawet 4-letnie dzieci, a najtrudniejsza to stroma i bardzo szybka trasa idealna dla wymagających i doświadczonych riderów. W 2016 roku powstanie około 15 km kolejnych górskich ścieżek rowerowych.

Widząc, że do Bielska-Białej przybywają miłośnicy kolarstwa górskiego z całego kraju wychodzimy na przeciw ich oczekiwaniom i bez dodatkowych oddajemy do dyspozycji naszych gości ciepły, suchy i czysty garaż, w którym znajdziecie klucze, śrubokręty, stojak serwisowy i wszystko czego potrzeba aby samodzielnie zreperować drobną usterkę oraz usunąć ewentualny nadmiar błota z roweru.

Nie można tu nie wspomnieć o położonym niecałe 5 km od nas pięknym centrum Bielska-Białej. Po drodze tam trafić można na coraz liczniejsze w naszym mieście murale, które są objawem rozkwitającej w Bielsku szeroko pojętej sztuki. Dla osób lubiących odpoczywać w jej otoczeniu dostępne są muzea, teatry, galerie zarówno te z wystawami prac ambitnych twórców, jak i wiele tych handlowych, które szczególnie w trakcie wakacji poza ogromnym wyborem sklepów oferują np. darmowe, piątkowe koncerty lub wiele darmowych atrakcji dla dzieci z animatorami.
…a wieczorami…mamy takie zróżnicowanie pubów, barów, restauracji, klubów, że na pewno każdy znajdzie coś w swoim guście…

Dysponujemy przestronnymi i umeblowanymi pokojami.

Do dyspozycji jest również taras i ogród, w którym można urządzić sobie grilla lub ognisko. W chłodniejsze wieczory nasi goście mogą ogrzać się przy kominku oglądając np. mecz czy film. W zależności od potrzeb w sali tej można zorganizować szkolenie lub naradę.

Do użytku wszystkich jest  w pełni wyposażona kuchnia.

Chętnych zapraszamy do naszego bufetu na  – herbatę, kawę, oraz napoje, soki, piwo.

Dla gości oferujemy  na zamówienie również śniadania serwowane w godzinach dostosowanych do potrzeb

klientów.

 

Unsere Präsentation ist auch auf der Meteor.